Co chcemy osiągnąć?

Każdy z nas ma w sobie niezwykły, wewnętrzny świat, w którym królują emocje. Czasem jest nam z nimi przyjemnie, czasem nie. Czasem ich nie rozumiemy i nie wiemy, co z nimi zrobić. Otaczają nas również emocje naszych bliskich, naszych dzieci. Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Chcemy przyjrzeć się z bliska sobie samym oraz poszukać tych rzeczy czy zjawisk, które sprawiają, że budzą się w nas konkretne uczucia. Warto zastanowić się, jakie i dlaczego tak się dzieje.

Te cele będziemy realizować również poprzez lekcje językowe. Przygotowaliśmy 13 utworów, a do każdego pełen zestaw do edukacji: zadania na naszej platformie, które pozwolą przyswoić słownictwo i frazy. Wystarczy zalogować się, wybrać piosenkę i zanurzyć się w przygodzie z angielskim! Na koniec każdej sekcji polecamy zapoznać się z zasobami w sekcji "Explore" - która zachęca do dalszych samodzielnych i merytorycznych działań związanych z emocjami.

Z kim współpracujemy?

 • Fundacja Kosmos dla Dziewczynek

  Inicjatywa założenia Fundacji powstała, by wzmacniać poczucie własnej wartości dziewczynek, aby mogły się rozwijać w zgodzie ze sobą mimo ograniczających je stereotypów.

  Early Stage już kolejny rok wspiera wydawanie magazynu „Kosmos dla dziewczynek”. Przed nami kolejna przygoda z dwumiesięcznikiem, który porusza zagadnienia spójne z wartościami pielęgnowanymi w naszej szkole - również te związane z emocjami. Rok szkolny rozpoczęliśmy wydaniem partnerskiego numeru "Po burzy tęcza".

  Wspólnie z Fundacją Kosmos planujemy zrealizować kosmiczne eko-wydarzenia! Będziemy o nich informować :)

 • Inicjatywa Brave Kids

  Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, w którym spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Są wśród nich dzieci sprawne i niepełnosprawne, z pełnych rodzin i osierocone, rozwijające zdolności artystyczne i te, które dopiero je w sobie odnajdują.

  W projekcie Brave Kids spotkają się dzieci z Rzeszowa oraz innych miast z całego świata. Podczas wspólnych warsztatów dzieci podzielą się swoimi umiejętnościami i przygotują wspólny finałowy spektakl. W ramach tej inicjatywy są również organizowane warsztaty o tematyce charytatywnej skierowane do społeczności lokalnej.

 • Bliskie Miejsce - Ośrodek Wsparcia i Rozwoju

  To miejsce, które skupia psycholożki zainteresowane relacjami, dziećmi i dorosłymi w kontekście Rodzicielstwa Bliskości.

  W tym roku prowadzimy razem cykl webinariów o emocjach. Zapraszamy ekspertów do rozmowy o konkretnych emocjach i dorastaniu z perspektywy dziecka, rodzica i psychologa.