All Together – bo mimo różnic wszyscy łączymy się w jedną, wielką społeczność!

Siedem kontynentów, jeden świat. Co nas łączy, a w czym jesteśmy różni? Zadaliśmy sobie te pytania i chcemy je zadać również naszym uczniom w nadchodzącym roku szkolnym. Czy na południowej półkuli niebo jest inne? Co charakteryzuje kontynenty? Czym różnią się Arktyka i Antarktyka? Chcesz wiedzieć? Zapraszamy!

Niezawodnie Joanna Zarańska i Beata Wysocka napisały teksty piosenek, a muzykę skomponował Michał Tokaj. Utwory czekają na ich posłuchanie w naszej aplikacji Early Stage oraz na stronie projektu: projekt.earlystage.pl. Znajdziesz tam też opcję karaoke – skusisz się pośpiewać?

Jak co roku w ramach projektu będziemy wspierać działania charytatywne. Wspólnie z Fundacją Kosmos dla Dziewczynek stworzyliśmy numer magazynu Kosmos pod tytułem “Koleżankujmy się”, w którym możesz przeczytać o przyjaznych relacjach międzyludzkich, wznoszących się ponad różnice. Oprócz tego wesprzemy Stowarzyszenie Przyjaźń Sztuka Edukacja w zorganizowaniu we Wrocławiu wielokulturowej imprezy Lelenfant. Stowarzyszenie zorganizuje dla naszych uczniów spotkania online z dziećmi z zagranicy.

Z kim współpracujemy?

 • Fundacja Kosmos dla Dziewczynek

  Inicjatywa założenia Fundacji powstała, by wzmacniać poczucie własnej wartości dziewczynek, aby mogły się rozwijać w zgodzie ze sobą mimo ograniczających je stereotypów.

  Early Stage już kolejny rok wspiera wydawanie magazynu „Kosmos dla dziewczynek”. Przed nami kolejna przygoda z dwumiesięcznikiem, który porusza zagadnienia spójne z wartościami pielęgnowanymi w naszej szkole - również te związane z emocjami. Rok szkolny rozpoczęliśmy wydaniem partnerskiego numeru "Po burzy tęcza".

  Wspólnie z Fundacją Kosmos planujemy zrealizować kosmiczne eko-wydarzenia! Będziemy o nich informować :)

 • Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja

  Tworzymy oraz działamy wspólnie i równościowo, z troską i dbałością o siebie nawzajem.
  Oddajemy Wam w ręce Lelenfant duży projekt o wielkich możliwościach dla ludzi o jeszcze większych sercach!

  Lelenfant to wrocławski międzynarodowy projekt artystyczno-edukacyjny dla dzieci i młodzieży,
  tworzony przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja, dofinansowany ze środków Gminy Wrocław. W ramach projektu Lelenfant organizowane są wydarzenia, warsztaty i spektakle dla społeczności lokalnej
  oraz edycja międzynarodowa w ramach której w myśl idei „dzieci uczą dzieci” nad wspólnym spektaklem finałowym
  pracują ze sobą dzieci i młodzież z różnych stron świata.